• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Odkryj świat możliwości – wielkoformatowe, wielofunkcyjne drukarki marki Canon

Odkryj świat możliwości – wielkoformatowe, wielofunkcyjne drukarki marki Canon

28 września, 2019


Korzystaj z kompleksowej gamy wielkoformatowych drukarek marki Canon. Wyróżniając się niezrównaną wydajnością, rozszerzonymi funkcjami bezpieczeństwa, kompaktową konstrukcją, wysoką prędkością i doskonałą jakością druku sprawdzają się przy rysunkach technicznych, druku plakatów, grafiki artystycznej i wielu innych typach prac.

Jakość, na której możesz polegać
Wysoka jakość to standard wielkoformatowych drukarek Canon. Oczekuj maksymalnej precyzji, dokładności odwzorowania barw, spójności w dużej skali i olśniewającej reprodukcji za każdym razem.

CAD and GIS – różnica tkwi w szczegółach
W aplikacjach CAD i GIS liczy się precyzja. Niewiarygodna dokładność prowadzonych linii i precyzja odwzorowania są kluczowe – polegaj na jakości wielkoformatowych drukarek Canon.

Zostań artystą plakatu
Bądź kreatywny z drukarkami doskonale realizującymi wydruki reklamowe. Rozwiązania Canon oznaczają wydajność produkcyjną, specjalistyczne oprogramowanie i żywą kolorystykę plakatów banerów i oznakowań przykuwających uwagę.

Profesjonalne wykonanie
Seria drukarek imagePROGRAF PRO Series wykorzystuje 8 lub 12 kolorów atramentów pigmentowych i oferuje nawet 100 lat odporności atrakcyjnych wydruków na działanie światła.

Dla Twojego biznesu
Twórz wygodnie we własnym zakresie plakaty i materiały ekspozycyjne.
Wykorzystaj skalę, by poprawić komunikację biura. Popraw komunikację w projekcie budując wyrazisty przekaz drukowany także na odpornych na wodę mediach. Wcielaj w życie pomysły korzystając z bogatego oprogramowania.

Grafika artystyczna
Wielkoformatowy druk grafiki artystycznej staje się coraz bardziej popularny. Wyjątkowe odwzorowanie obrazu i niezrównana precyzja kolorów sprawiają, że wydruki mogą trafiać prosto do galerii.

Druk fotografii
Efektywny druk fotografii. Wielkoformatowe drukarki Canon oferują jakość obrazu, która doskonale równoważy odwzorowanie szczegółów i intensywność barw.


imagePROGRAF TM-300 MFP T36 TM-305 MFP T36

36 calowe wielkoformatowe MFP dla CAD, GIS i produkcyjnego druku plakatów


imagePROGRAF TM-200 MFP L24ei TM-300 MFP L36ei

36- i 24-calowe wielkoformatowe MFP dla CAD, GIS i produkcji plakatów


imagePROGRAF TX-4000 MFP T36 TX-3000 MFP T36

Seria Canon TX MFP ze skanerem T36

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu