• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Kariera

Jesteśmy firmą z 30-letnią tradycją, działającą w branży fotograficznej i poligraficznej na międzynarodowych rynkach.
W związku z kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko serwisanta urządzeń drukujących.

Opis stanowiska:

  • Rozbieranie i składanie drukarek
  • Czyszczenie drukarek
  • Diagnoza uszkodzeń
  • Wymiana uszkodzonych elementów
  • Resetowanie błędów
  • Wypełnianie formularzy serwisowych
  • Testowanie naprawionych sprzętów (wydruki kontrolne)
  • Odbiór i przygotowanie do wysyłki

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolności manualno-techniczne
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Dokładność, staranność,
  • Chęć nauki nowych rzeczy
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • Szkolenia stanowiskowe, produktowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • System wynagrodzeń adekwatny do osiągnięć zawodowych
  • Współpracę z młodym i energicznym zespołem
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu sukcesu firmy

Pobierz dokument w formacie pdf.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: ksiegowosc2@falter.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu