• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

O firmie

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem założonym w 1988 roku.Wywodząc się z branży fotograficznej dziś zajmujemy się przede wszystkim dostarczaniem innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań w dziedzinie druku w technologii inkjetowej.

Rozwój firmy cały czas uwzględniał i uwzględnia zmieniające się zapotrzebowania i przeobrażenia rynku foto. Naszymi działaniami staramy się sprostać nowym wyzwaniom i oczekiwaniom klientów.

Cel ten osiągamy dzięki stworzeniu możliwości wyboru z szerokiego asortymentu towarów, a zwłaszcza materiałów eksploatacyjnych do druku – naszej marki SOLUTION, których jesteśmy producentem, eksporterem i wyłącznym przedstawicielem. Marka ta ma już ugruntowaną pozycję na rynku europejskim i doceniana jest przez całą rzeszę użytkowników.

Dodatkowym atutem produktów Solution jest możliwość przygotowania ich pod indywidualne zapotrzebowanie, wg życzeń klienta – jako Private Brand.


 

Dbałość o klienta

Zadowolenie klienta i ciągła praca nad utrzymaniem dobrych relacji to jeden z naszych głównych priorytetów.

 

Doświadczenie

Istniejemy na rynku od 1988 roku. Doświadczenie zebrane przez ten czas czyni z nas profesjonalistów na rynku fotograficznym.

 

Jakość usług

Dostarczamy najlepsze jakościowo usługi i towary. Szybkość i dokładność to nasze priorytety.

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu