• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Zarejestruj swoje prace na MyArtRegistry.com

Zarejestruj swoje prace na MyArtRegistry.com

12 marca, 2020


Jesteś fotografem lub artystą? Chcesz zastrzec swoją unikatową fotografię, wydruk czy dzieło? Zarejestruj je za pomocą serwisu myartregistry.com. Hahnemühle FineArt oferuje tę ekskluzywną usługę całkowicie bezpłatnie.

My Art Registry

Strona internetowa www.myartregistry.com jest bezpłatną usługą dla fotografów i artystów, którzy korzystają z systemu Certyfikatów Autentyczności i hologramów Hahnemϋhle FineArt.

Jak korzystać z MyArtRegistry.com?

Witryna My Art Registry jest podzielona na dwie sekcje.

W obszarze publicznym znajdują się wszystkie zarejestrowane dzieła, które można wyszukiwać po nazwie autora, tytułu lub po numerze certyfikatu.

Przy każdym zdjęciu jest informacje na temat użytego przy wydruku papieru, modelu drukarki lub rodzaju atramentu. Jeżeli jesteś zainteresowany wybraną pracą, możesz skontaktować się z autorem i poprosić o dodatkowe informacje.

Drugą częścią serwisu jest panel administracyjny, przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą zarejestrować swoje prace oraz korzystają z systemu Certyfikatów Autentyczności i hologramów Hahnemϋhle.

Certyfikat Autentyczności Hahnemühle FineArt

Certyfikat Autentyczności Hahnemühle FineArt został zaprojektowany w celu ochrony autentyczności prac lub ich reprodukcji oraz zmniejszenia ryzyka ich fałszowania.

Każdy certyfikat jest wykonany z wysokiej jakości papieru z „deckle edges” (nieregularne, poszarpane krawędzie), ze znakiem wodnym Hahnemühle i fluorescencyjnymi włóknami zabezpieczającymi. Na wydrukowany certyfikat należy nakleić numeryczny hologram. Drugi hologram o identycznym numerze należy dodać na wydrukowane dzieło.

Połączenie certyfikatu i hologramu zapewnia, że każdy Certyfikat Autentyczności dotyczy jednego konkretnego wydruku.

Tekst oraz układ certyfikatu można tworzyć indywidualnie lub pobrać gotowy szablon ze strony Hahnemuhle.

Certyfikat autentyczności Hahnemuhle można zakupić w naszym sklepie internetowym. Każde opakowanie zawiera 25 arkuszy papieru oraz 50 hologramiów.


Certyfikat Autentyczności Hahnemühle

25 arkuszy A4 + 50 hologramów

287,75 zł netto


Tak przygotowaną pracę można dodać do serwisu My Art Registry, rejestrując numer seryjny certyfikatu przypisanego do określonej pracy.

Od teraz każdy potencjalny klient ma szansę łatwo uzyskać pewność co do pochodzenia i autentyczności danego dzieła.

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu