• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Świętujemy 35-lecie istnienia firmy Falter!

Świętujemy 35-lecie istnienia firmy Falter!

4 kwietnia, 2023


31 marca wszyscy pracownicy firmy Falter spotkali się, aby wspólnie świętować to wyjątkowe wydarzenie.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję przypomnieć sobie historię firmy, począwszy od jej założenia w 1988 roku, jako przedsiębiorstwa fotograficznego, aż do dzisiejszych czasów, kiedy Falter przekształcił się w ważnego dostawcę na rynku druku, oferując innowacyjne rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm z całego świata.

Prezes Anna Cieśla oraz założyciel Falter, Marek Piechowiak, wygłosili przemowy, w których podkreślili rozwój firmy i jej osiągnięcia. Pan Marek opowiedział również historię swojej pasji fotograficznej, która doprowadziła do założenia przedsiębiorstwa. Pokazał także swoje pierwsze wywołane zdjęcie – niewątpliwie wartościowy skarb z przeszłości.

Wszystkim pracownikom dziękujemy za zaangażowanie i wspólną pracę przez lata. Dzięki Wam Falter osiągnął tyle sukcesów.

Drodzy Klienci, pragniemy również podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzacie nas przez te wszystkie lata. Wasze wsparcie oraz korzystanie z naszych usług i produktów marki Solution pozwoliło nam na rozwój, innowacje i osiągnięcie sukcesów na rynku europejskim. Jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy z Wami i zapraszamy do dalszej, abyśmy mogli kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie druku!

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu