• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Recykling pustych kartridży

Recykling pustych kartridży

12 marca, 2021


Większość zużytych materiałów eksploatacyjnych do drukarek jest nadal cenna i nadaje się do dalszego użytkowania po regeneracji.

Dzięki zbieraniu pustych wkładów i odsyłaniu ich do nas chronisz środowisko i kupujesz taniej!

Posiadasz model drukarki wymieniony na naszej liście? Uzbieraj 25 sztuk, a my zorganizujemy darmowy transport i wystawimy kupon rabatowy. Za wyszczególnione modele zapłacimy 5zł brutto za sztukę. 

Jak zacząć zbierać?

Aby ułatwić zbieranie wkładów, możesz skorzystać z oferowanego przez nas worka na puste kartridże. Worek dostarczany jest za darmo i aby go otrzymać wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Gdy worek będzie już pełny lub będzie zawierał minimum 25 kartridży, skontaktuj się z nami. W ciągu kilku dni odbierzemy wkłady i dostarczymy nowy worek.

Jak wysłać?

Wysyłka do nas jest prosta i wygodna. Spakuj worek do kartonu i wypełnij dostępny na naszej stronie formularz „Zgłoszenia wysyłki kartridży”. W przeciągu kilku dni wyślemy wiadomość z dokumentem przewozu, który należy wydrukować i nakleić na paczkę. Następnego dnia kurier odbierze od Ciebie przesyłkę z wkładami i pozostawi nowy worek do zbierania kolejnych kartridży.

Bon rabatowy

Po otrzymaniu przesyłki, sprawdzamy kartridże i wystawiamy bon rabatowy za wszystkie wkłady, które można poddać regeneracji. Bon rabatowy możesz wykorzystać na zakupy w naszym sklepie internetowym lub bezpośrednio u naszego przedstawiciela handlowego.

Co z kartridżami niewymienionymi na liście?

Nie wszystkie kartridże nadają się do regeneracji: uszkodzone wkłady lub wkłady startowe są w ponownej eksploatacji bezużyteczne. Dlatego zapoznaj się z wykazem kartridży, za które wystawiamy bon rabatowy i organizujemy darmowy transport.

Przyjmujemy wkłady wszystkich typów więc jeżeli posiadasz kartridże, które nie znajdują się na liście, a chcesz zaangażować się w program ochrony środowiska, to możesz odesłać je na własny koszt na nasz adres, a my poddamy je utylizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań pod adresem biuro@falter.eu lub numerem telefonu: 61 29 38 300.

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu