• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Nowe atramenty do Epson serii P i T – Solution Graphic

Nowe atramenty do Epson serii P i T – Solution Graphic

10 października, 2018


Solution Graphic to nowy atrament pigmentowy zalecany do drukarek Epson SureColor serii T i P. Atrament serii Graphic charakteryzuje się szerokim gamutem koloru, perfekcyjnym odwzorowaniem barw oraz zwiększoną gęstością czerni, a uzyskane wydruki są najwyższej jakości. Ponadto jest wyjątkowo stabilny.

Każda partia produkcyjna jest poddawana testom jakości, pod względem gamy kolorów, jak i odporności na światło słoneczne. W naszym laboratorium testy starzenia są przeprowadzane za pomocą komory Q-Sun amerykańskiej firmy Q-Lab oraz testowane w czasie rzeczywistym. To pozwala na oferowanie atramentu o najwyższych parametrach, spełniających wymogi profesjonalnego wydruku.


Atramenty Solution Graphic są zgodne chemicznie z atramentami OEM. Oznacza to, że atramenty są ze sobą mieszalne i nie wymagają czyszczenia kanałów przy zmianie tuszu. Przestawiając drukarkę z atramentów Epson na atramenty Solution Graphic, nie ma konieczności wymiany całego kompletu na raz, można w miarę potrzeby wymieniać pojedynczo kartridż po kartridżu.
Solution Graphic to atrament wysokiej jakości w niskiej cenie.

 

 

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu