• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Falter ze statusem Canon Gold Partner

Falter ze statusem Canon Gold Partner

16 marca, 2023


Z dumą informujemy, że firma Falter otrzymała status Canon Gold Partner w programie certyfikacji partnerów Canon na rok 2023. Jest to wyróżnienie, które potwierdza nie tylko wysoką jakość oferowanych przez nas usług, ale również doskonałą wiedzę i zaangażowanie w dziedzinie druku profesjonalnego.

Aby zdobyć status Canon Gold Partner, musieliśmy sprostać szeregowi wymagań, które potwierdzą nasze doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie drukowania wielkoformatowego.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze najlepszego rozwiązania odpowiadającego potrzebom naszych klientów.

Ponad 35-letnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do dyspozycji klientów oddaliśmy Showroom – park maszynowy z drukarkami wielkoformatowymi, które można osobiście przetestować. Nasza wyspecjalizowana obsługa klienta, wsparcie techniczne i konkurencyjne ceny na plotery oraz materiały eksploatacyjne to tylko niektóre z naszych atutów.

Jako Canon Gold Partner dostarczamy rozwiązania do druku profesjonalnego, zarówno by realizować wewnętrzne potrzeby klientów, jak i umożliwić im wykonywanie specjalistycznych zleceń na usługi i produkty dla ich docelowych odbiorców. Nasz status potwierdza, że osiągamy stały wzrost sprzedaży oraz posiadamy wysoki poziom specjalistycznej wiedzy.

Dzięki temu, jako nasz Klient, masz pewność, że jesteś w bezpiecznych rękach i możesz polegać na naszej pomocy w doborze najlepszego rozwiązania odpowiadającego Twoim potrzebom oraz kompleksowemu wsparciu przed i po zakupie.

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu