• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Falter oficjalnym dystrybutorem papierów artystycznych Hahnemühle Artist w Polsce

Falter oficjalnym dystrybutorem papierów artystycznych Hahnemühle Artist w Polsce

16 maja, 2022


Zdjęcie przedstawia pędzel oraz słoik z wodą.

Są rzeczy, które na szczęście nigdy się nie zmieniają. Jednym z nich jest chęć tworzenia własnymi rękami niepowtarzalnych dzieł sztuki; chęć twórczego rozwoju bez nadmiernych przygotowań technicznych – przy użyciu prostej kredy, węgla lub pędzla.

Miło nam poinformować, że firma Falter została oficjalnym dystrybutorem papierów artystycznych Hahnemühle Artist w Polsce.

Papiery Hahnemühle Artist

Hahnemühle tworzy wyjątkowe papiery do wyjątkowych dzieł sztuki. W produkcji papieru stosuje tradycyjne i sprawdzone technologie, wykorzystując maszyny Fourdrinier i formy cylindryczne. Cechą wyróżniającą Hahnemühle jest umiejętność łączenia tradycji z nowoczesnymi technologiami. W ten sposób papier wytwarzany jest według starych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie receptur i spełnia najwyższe wymagania dzisiejszych standardów.

Papiery Hahnemühle Traditional FineArt charakteryzują się najwyższą jakością, są odporne na starzenie, mają wiele zastosowań i są po prostu piękne!

Wszystkie papiery Hahnemühle posiadają certyfikaty niezależnych instytutów potwierdzające wysoką odporność na starzenie i są wegańskie, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów.

Wkrótce na naszej stronie pojawią się obszerniejsze szczegóły na temat nowych produktów.

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu