• Polski
  • English
  • Facebook
  • +48 61 29 38 300
  • biuro@falter.eu
  • ul. Poznańska 69, 62-045 Pniewy

Aplikacja Hahnemühle już dostępna!

Aplikacja Hahnemühle już dostępna!

24 maja, 2022


Pasja Hahnemühle do druku artystycznego nie kończy się na papierach FineArt. Przez ostatnie 25 lat firma nieustannie pracuje nad dodatkowymi produktami i usługami, takimi jak Certyfikaty Autentyczności, galeria prac MyArtRegistry, wsparcie techniczne czy Centrum Pobierania Profili ICC.

Hahnemühle zrobiło kolejny krok w kierunku rozwoju i uruchomiło własną aplikację mobilną!

Aplikacja Hahnemühle to cała potrzebna wiedza i wsparcie w jednym miejscu! Od teraz wszystko, co potrzebne, aby urzeczywistnić swoje artystyczne wizje i zamienić obrazy w sztukę, masz zawsze pod ręką.

Aplikacja mobilna Hahnemühle zawiera artykuły informacyjne, krótkie filmy i szczegółowe przewodniki „krok po kroku”. Cała zawartość jest posortowana według tematów: Drukowanie, Obsługa papieru i Profile ICC.

Jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu lub poszukujesz odpowiedzi na nurtujące cię pytanie, eksperci Hahnemühle chętnie udzielą pomocy. Możesz wysłać prośbę o wsparcie ze szczegółowym opisem i zdjęciami bezpośrednio przez aplikację.

Aplikacja Hahnemühle oferuje możliwość, przesłania profilu ICC na podany przez Ciebie adres e-mail.

Dzięki aplikacji możesz wyszukiwać pobliskich sprzedawców oraz certyfikowane studia Hahnemühle. Nie musisz się już zastanawiać, gdzie kupić papier fineart, gdy jesteś w podróży lub gdzie profesjonalnie wydrukować swoją wystawę będąc za granicą.

W aplikacji znajdziesz przegląd wszystkich wydarzeń organizowanych przez Hahnemühle, a także propozycje wydarzeń rekomendowanych przez Hahnemühle: od fotografów, studiów drukarskich lub galerii. Prześlij datę, nazwę, lokalizację i link do Twojej wystawy lub warsztatu z pracami wydrukowanymi na Hahnemühle, a dostaniesz możliwość promocji tego wydarzenia w aplikacji.

Główne konta w mediach społecznościowych i blog Hahnemühle są połączone z aplikacją, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i informacjami.

Aplikacja mobilna Hahnemühle jest dostępna bezpłatnie na systemach iOS i Android.

https://app.hahnemuehle.com/download

Zadzwoń do nas

+48 61 29 38 300
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 16.00

Dane adresowe

Falter Sp. z o.o.
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy / k. Poznania

telefon: +48 61 29 38 300
e-mail: biuro@falter.eu